Zezwolenie na pracę

Zezwolenie na pracę – profesjonalna pomoc dla cudzoziemców

Obcokrajowcy, którzy chcieliby rozpocząć pracę na terytorium Polski, muszą posiadać odpowiednie pozwolenie. Wiedząc, jak skomplikowany bywa proces jego uzyskania, oferujemy kompleksową pomoc przy załatwieniu wszelkich formalności.

Zezwolenie na pracę – komu przysługuje i jak je otrzymać?

Osoby niebędące obywatelami Polski i nieposiadające zezwolenia na pobyt stały, aby podjąć zatrudnienie w naszym kraju, muszą otrzymać zezwolenie na pracę lub zezwolenie na pobyt czasowy i pracę. Uzyskanie go jest jednak dość czasochłonne, a w niektórych przypadkach również skomplikowane. Zaniechanie tego obowiązku niesie ze sobą poważne konsekwencje prawne, łącznie z obowiązkiem opuszczenia kraju.

Nasz kancelaria oferuje profesjonalne doradztwo i pomoc w przejściu przez cały ten proces. Doskonale rozumiemy, że bariera językowa oraz nieznajomość obowiązujących przepisów prawa mogą stanowić poważny problem dla obcokrajowców. Z tego względu dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić każdemu z naszych klientów komfort oraz poczucie bezpieczeństwa i możliwie skrócić czas oczekiwania na wydanie zezwolenia na pracę dla cudzoziemca.

W zakres naszych usług zalicza się:

Dokładamy starań, by klient na każdym etapie sprawy czuł się dobrze poinformowany. Przeciętny czas oczekiwania na wydanie zezwolenia na pracę wynosi 4 miesiące. Dzięki znajomości procedur i dużemu doświadczeniu często udaje nam się go znacznie skrócić i doprowadzić do korzystnego dla klienta rozstrzygnięcia.

Zezwolenie na pracę dla cudzoziemców – usługi dla przedsiębiorców

Pracodawca planujący zatrudnić obcokrajowca, zobowiązany jest do dopełnienia pewnych formalności. Jednym z nich jest weryfikacja, czy jego pobyt na terenie Polski jest legalny oraz, czy posiada on zezwolenie na pracę.

Nasza kancelaria świadczy usługi skierowane zarówno do cudzoziemców, jak i przedsiębiorców oferujących im zatrudnienie. Pomagamy w dokładnym sprawdzeniu i analizie dokumentów oraz dopełnieniu wszelkich formalności. Dzięki naszej pomocy pracodawcy oraz pracownicy ze statusem cudzoziemców mogą skupić się na codziennych obowiązkach, kwestie prawne pozostawiając w naszych rękach.

Specjalizujemy się w legalizacji pobytu oraz zatrudnienia. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na szybkie i skuteczne załatwienie spraw związanych z zezwoleniami na pracę. Naszą skuteczność potwierdza wielu zadowolonych klientów. 

international-tired-students--min

Potrzebujesz innej pomocy prawnej? Sprawdź takie usługi jak:

BIURO W POZNANIU

ul. Władysława Węgorka 20 lok. 05 60-318 Poznań

TELEFON

GODZINY PRACY

poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00