Reprezentacja osób

Reprezentacja osób – zapewniamy klientom komfort i poczucie bezpieczeństwa

Nasza kancelaria oferuje pełne wsparcie w zakresie reprezentowania klientów przed sądami oraz organami administracji publicznej. Zapewniamy nie tylko profesjonalnego pełnomocnika, ale również przygotowanie stosownej dokumentacji oraz pism procesowych.

Kto może skorzystać
z reprezentacji osób przez naszą kancelarię?

W życiu każdej osoby może zdarzyć się sytuacja, gdy będzie musiała dochodzić swoich racji przed sądem lub różnorodnymi urzędami. Zdajemy sobie sprawę, jak stresujące i czasochłonne to bywa. W zderzeniu z tak potężną machiną wiele osób czuje się całkowicie zdezorientowanych i zagubionych. Nie potrafi właściwie zinterpretować otrzymywanych pism czy się od nich odwołać. Niestety może to nieść za sobą fatalne skutki.

W trosce o komfort i poczucie bezpieczeństwa naszych klientów proponujemy profesjonalną reprezentację osób prywatnych oraz całych przedsiębiorstw zarówno w procesach cywilnych, jak i karnych, a także w sporach z instytucjami finansowymi, organami administracji publicznej czy korporacjami. W ten sposób nie tylko oszczędzamy ich czas, ale również znacząco zwiększamy szanse na pomyślne zakończenie sprawy.

W naszych działaniach zawsze kierujemy się dobrem klienta. Duże doświadczenie procesowe pomaga nam w sprawnym prowadzeniu komunikacji ze stronami sporu oraz sądem. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, szczegółowo ją analizując i wspólnie z klientem ustalając najkorzystniejszą dla niego strategię działania. Na bieżąco informujemy go również o postępach w sprawie.

Reprezentacja osób – wzór pełnomocnictwa

Aby oferowana przez nas reprezentacja klienta była pełna, konieczne jest przekazanie nam stosownego pełnomocnictwa. Upoważnia nas ono do wykonywania wielu czynności prawnych w jego imieniu.  Wzory pełnomocnictw niezbędnych do reprezentowania osób różnią się od siebie w zależności od rodzaju prowadzonej sprawy, jednak nasza kancelaria samodzielnie przygotowuje stosowne dokumenty i dostarcza je klientowi. Dzięki temu nie musi osobiście zajmować się kwestiami związanymi z toczącym się postępowaniem. Wiemy, że dla wielu osób może to być kłopotliwa sytuacja, dlatego zapewniamy całkowitą dyskrecję.

W ciągu ostatnich lat przeprowadziliśmy wiele spaw dotyczących reprezentacji osób prywatnych oraz przedsiębiorców i z satysfakcją możemy powiedzieć, że zdecydowana większość z nich zakończyła się sukcesem. Potwierdzają to opinie naszych klientów oraz prestiż, jaki udało nam się osiągnąć w środowisku.

Jeśli więc potrzebujesz profesjonalnego pełnomocnika, działającego w Twoim interesie i reprezentującego Cię przed sądem lub inną instytucją, zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by pomóc.

Potrzebujesz innej pomocy podatkowej lub prawnej? Sprawdź również inne nasze usługi:

BIURO W POZNANIU

Przykłul. Władysława Węgorka 20 lok. 05 60-318 Poznań

TELEFON

GODZINY PRACY

poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00