Restrukturyzacja majątku

Restrukturyzacja – skuteczny sposób na uniknięcie upadłości

W momencie wystąpienia problemów z wypłacalnością firmy, konieczne jest szybkie i skuteczne działanie. Właściwe przeprowadzona restrukturyzacja majątku może ochronić przedsiębiorcę przed koniecznością ogłoszenia upadłości. Specjalizujemy się w prawie restrukturyzacyjnym i oferujemy profesjonalną pomoc na każdym etapie.  

Na czym polega restrukturyzacja
i kiedy warto ją przeprowadzić?

Jeśli przedsiębiorstwo jest niewypłacalne lub niemal nieuchronnie grozi mu ten stan, należy podjąć odpowiednie kroki. Unikanie odpowiedzialności czy też powiększanie zadłużenia tylko pogorszy sprawę. Natomiast profesjonalnie przeprowadzona restrukturyzacja jest w stanie zapobiec konieczności wszczęcia postępowania upadłościowego. Często jest ona nazywana również oddłużaniem, ponieważ jej celem jest skuteczne pozbycie się zobowiązań i zażegnanie kryzysu finansowego firmy.

Na mocy restrukturyzacji przedsiębiorca może polubownie zawrzeć układ z wierzycielami, spłacać swoją należność, pozostając na rynku i mając szansę na odbudowanie pozycji firmy w przyszłości. Istnieją również spore szanse na:

Aby jednak tak się stało, konieczne jest szybkie i dobrze przemyślane działanie, które oferujemy naszym klientom.

Co proponujemy?

Prawo restrukturyzacyjne, wprowadzone w 2015 r. jest dość rozległą i skomplikowaną dziedziną, dlatego, aby mieć pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem, najlepiej powierzyć prowadzenie działań restrukturyzacyjnych profesjonalistom.

Oferujemy swoją pomoc przez cały czas trwania postępowania. Zajmiemy się:

Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie, za priorytet stawiając sobie korzyść klienta. Szukamy rozwiązań, które pomogą w największym stopniu ochronić majątek. W toku sprawy gwarantujemy pełną dyskrecję. Zastępujemy klienta we wszystkich kwestiach formalnych, na bieżąco informując o postępach i prognozach na przyszłość. Dokładamy starań, by restrukturyzacja zakończyła się szybko i pomyślnie, pozwalając przedsiębiorcy na spłatę zobowiązań bez narażania prywatnego mienia.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie prawa restrukturyzacyjnego i zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Wiemy, że sprawnie przeprowadzona restrukturyzacja może uchronić przed upadłością firmę, która często jest dorobkiem życia przedsiębiorcy. Postaw na sprawdzone doradztwo podatkowe.

BIURO W POZNANIU

ul. Władysława Węgorka 20 lok. 05 60-318 Poznań

TELEFON

GODZINY PRACY

poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00