Przygotowane wniosku na jednolite zezwolenie (pobyt czasowy i pracę)

Masz pytania?
Zostaw nam kontakt do siebie! Oddzwonimy.

  Jednolite zezwolenie dla cudzoziemców – legalizacja pobytu i pracy

  Obcokrajowcy planujący pobyt oraz prace na terytorium Polski, muszą zadbać o nabycie odpowiedniego zezwolenia. Jedną z możliwości jest jednolite zezwolenie na pobyt czasowy i pracę. Wiemy, że dopełnienie tego typu formalności bywa kłopotliwe i czasochłonne, dlatego oferujemy profesjonalną pomoc zarówno cudzoziemcom, jak i zatrudniającym ich przedsiębiorcom.

  Zezwolenie na pobyt czasowy i pracę –
  komu przysługuje i gdzie złożyć wniosek?

  Zezwolenie jednolite, czyli zezwolenie na pobyt czasowy i pracę wydawane jest osobom, które planują podjęcie pracy w Polsce przez okres dłuższy niż 3 miesiące, lecz krótszy niż 3 lata lub obecnie pracującym na podstawie czasowego pozwolenia, którego termin dobiega końca.

  Aby otrzymać zezwolenie na pobyt czasowy i pracę, konieczne jest złożenie odpowiedniego wniosku, najpóźniej w ostatnim dniu legalnego pobytu oraz skompletowanie dokumentacji. Do niezbędnych dokumentów należą:

  Konieczne jest również wniesienie opłaty, a w niektórych przypadkach także informacja od starosty. Kompletowanie dokumentacji może być czasochłonne oraz stresujące, szczególnie gdy pojawia się bariera językowa oraz nieznajomość obowiązujących przepisów prawa.

  Jednolite zezwolenie na pobyt czasowy i pracę – jak pomagamy?

  Nasza kancelaria rachunkowa oferuje kompleksową obsługę spraw związanych z legalizacją pobytu oraz zatrudnienia. Posiadamy specjalistyczną wiedzę oraz duże doświadczenie w tej dziedzinie, dzięki czemu zapewniamy specjalistyczne doradztwo oraz pomoc nawet w skomplikowanych sprawach.

  W kwestii jednolitego zezwolenia na pobyt czasowy i pracę zapewniamy:

  Oferujemy profesjonalną pomoc również w sytuacjach, gdy wniosek o jednolite zezwolenie został odrzucony lub zezwolenie na pobyt i pracę cofnięto.

  international-tired-students--min

   Wieloletnie doświadczenie pomaga nam w nadawaniu korzystnego dla klienta przebiegu nawet zawiłym sprawom. Zaufało nam wielu klientów, starających się o legalizację zatrudnienia w Polsce, co jest dla nas powodem do dumy. Liczymy na to, że uda nam się pomóc również Tobie. 

  Potrzebujesz innej pomocy prawnej? Sprawdź takie usługi jak:

  BIURO W POZNANIU

  ul. Władysława Węgorka 20 lok. 05 60-318 Poznań

  TELEFON

  GODZINY PRACY

  poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00