Optymalizacje podatkowe

Masz pytania?
Zostaw nam kontakt do siebie! Oddzwonimy.

  Optymalizacja podatkowa – skuteczny sposób na niższe podatki

  Właściwie przeprowadzona optymalizacja podatków umożliwia znaczne zmniejszenie kosztów ponoszonych na rzecz urzędu skarbowego. Aby jednak była ona skuteczna i w pełni zgodna z obowiązującymi przepisami prawa, warto powierzyć ją specjalistom.

  Czym jest efektywna optymalizacja
  podatkowa i jak ją przeprowadzić?

  skład optymalizacji podatkowej wchodzi cały szereg działań, które pozwalają na zmniejszenie dotychczasowego podatku, a nawet uniknięcie konieczności płacenia go. Nasi specjaliści dokładnie planują wszelkie kroki, a następnie omawiają je z przedsiębiorcą. Dzięki temu wspólnie dochodzą do najkorzystniejszych dla niego rozwiązań, które pozwolą na poczynienie znacznych oszczędności. Oczywiście każda z wybieranych przez nas metod optymalizacji podatkowej jest zgodna z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa, a wszystkie nasze działania są w pełni transparentne.

  Aby przeprowadzana przez nas optymalizacja podatków była efektywna, poprzedzamy ją dokładną analizą sytuacji firmy, jej przychodów oraz kosztów, a także możliwych w przyszłości zdarzeń gospodarczych i związanych z nimi obciążeń.

  Najpopularniejsze metody optymalizacji podatkowej to:

  Każdą z nich po szczegółowej analizie dobieramy do konkretnego przypadku tak, by uzyskać jak najlepsze efekty.

  Optymalizacja podatkowa a oszustwo podatkowe – gdzie leży granica?

  Optymalizacja podatkowa może dotyczyć zarówno podatku dochodowego, jak i podatku VAT. Do najczęściej wykorzystywanych sposobów optymalizacji należą:

  Ważne jest jednak, aby przedsiębiorca potrafił wykazać cel poszczególnych działań. Ogromne znaczenie ma również to, aby nie mylić optymalizacji podatkowej z uchylaniem się od płacenia podatków. Ta pierwsza opcja jest bowiem całkowicie legalna i jeśli zostanie właściwie przeprowadzona, może przynieść spore, długoterminowe korzyści. Druga natomiast wiąże się z zatajaniem dochodów, sztucznym zorganizowaniem niewypłacalności lub jawnym niepłaceniem podatków i może mieć bardzo duże konsekwencje finansowe.

  Nasza kancelaria zajmuje się optymalizacją podatków od wielu lat. Posiadamy odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie, by profesjonalnie poprowadzić sprawę każdego klienta i osiągnąć satysfakcjonujący go efekt. 

  POTRZEBUJESZ INNEJ POMOCY PRAWNEJ? SPRAWDŹ NASTĘPUJĄCE USŁUGI:

  BIURO W POZNANIU

  ul. Władysława Węgorka 20 lok. 05 60-318 Poznań

  TELEFON

  GODZINY PRACY

  poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00