Podatki

Podatki – profesjonalne doradztwo podatkowe dla Twojej firmy

Obowiązek podatkowy spoczywa na każdym przedsiębiorcy, a właściwe wywiązywanie się z niego ma ogromne znaczenie dla prowadzonego biznesu. Każdemu mogą się jednak zdarzyć problemy podatkowe, w których będzie potrzebował profesjonalnej pomocy. To właśnie jest naszą rolą.

O podatkach wiemy wszystko

Podatek dochodowy obejmuje wszelkie dochody przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz będących członkami spółek. Może on mieć jednak zróżnicowaną formę – podatku progresywnego, liniowego lub ryczałtowego. Różnią się one między sobą sposobem naliczania oraz stawką. Nie każda forma jest jednak odpowiednia dla każdego rodzaju działalności gospodarczej. Na dodatek prawo podatkowe to dziedzina, która ulega bardzo dynamicznym zmianom. Niemal każdego roku pojawiają się nowe przepisy, których interpretacja niejednokrotnie sprawia przedsiębiorcom trudności. Niedopełnienie obowiązku podatkowego lub nieumyślne błędy mogą mieć natomiast poważne konsekwencje finansowe. Naszym zadaniem jest skuteczne rozwianie wszelkich wątpliwości i pomoc w uregulowaniu kwestii podatkowych.

OFERUJEMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ W KWESTII DORADZTWA PODATKOWEGO, SKIEROWANĄ ZARÓWNO DO MAŁYCH, JAK I DUŻYCH FIRM. ZAKRES NASZYCH USŁUG JEST BARDZO SZEROKI I OBEJMUJE M.IN.:

Każdą sprawę rozpatrujemy indywidualnie, mając świadomość, że w naszych rękach spoczywa bezpieczeństwo działalności gospodarczych prowadzonych przez naszych klientów.

BIURO W POZNANIU

ul. Władysława Węgorka 20 lok. 05 60-318 Poznań

TELEFON

GODZINY PRACY

poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00

Doradztwo podatkowe na najwyższym poziomie

Doradztwo podatkowe dla firm to niezwykle ważna kwestia, która w znaczącym stopniu wpływa na kondycję finansową przedsiębiorstwa. W naszej kancelarii rachunkowej pracują doskonale wykwalifikowani specjaliści, wyróżniający się nie tylko dużą wiedzą, ale również wieloletnim doświadczeniem. Ciągłe szkolenia pozwalają nam być na bieżąco ze wszystkimi zmianami prawnymi. Pomagamy zarówno w trudnych, podbramkowych sytuacjach, jak i codziennych kwestiach związanych z podatkami. Doradzimy w wyborze najlepszej formy opodatkowania, dopilnujemy terminów oraz wszelkich formalności. Zajmujemy się rozliczaniem PIT osób prowadzących działalność poza granicami Polski. Służymy również profesjonalnym wsparciem w przypadku wystąpienia problemów z Urzędem Skarbowym. Mamy za sobą wiele pomyślnie zakończonych spraw i zadowolenie oraz zaufanie klientów. Powierzając nam swoje podatki, zyskasz pewność, że znajdują się one w dobrych rękach.