Bieżąca obsługa korporacyjna spółek

Obsługa prawna i korporacyjna spółek

Sprawne funkcjonowanie każdej spółki w dużej mierze uzależnione jest od odpowiedniego zarządzania dokumentacją, przygotowania wysokiej jakości umów oraz kontraktów. W ramach działalności Pietkun Kancelarii Rachunkowej oferujemy kompleksową obsługę korporacyjną spółek, która uwzględnia zarówno kwestie związane z księgowością, jak i prawem spółek. W naszej kancelarii znajdą Państwo doświadczonych specjalistów, którzy zadbają o jakość świadczonych usług.

Obsługa prawna spółek - przygotowujemy kluczowe dokumenty dla firmy

Projekty przygotowywanych przez nasz zespół umów, czy regulaminów, powstają z dbałością o najmniejsze szczegóły. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotny może być każdy detal podpisywanej przez zarząd spółki umowy. Dzięki temu, w ramach współpracy oferujemy m.in.:

 • projekty uchwał dla spółek,
 • wprowadzanie zmian w umowach spółek,
 • sporządzanie protokołów zgromadzeń wspólników,
 • tworzenie wszelkiego rodzaju regulaminów zarządu bądź rady nadzorczej,
 • przygotowywanie statutów spółek.

W Pietkun Kancelarii Rachunkowej możemy kompleksowo obsłużyć zgromadzenia wspólników oraz zarządu, z wszystkimi formalnościami, jakie wiążą się z tym aspektem prowadzenia funkcjonowania spółki.

Obsługa prawna przedsiębiorstw na każdym etapie działania

Nasze wsparcie nie musi ograniczać się wyłącznie do sporządzania ważnej dla prawidłowego działania spółki dokumentacji. Jednym z założeń naszej współpracy jest kompleksowość. W myśl tej zasady możemy pomóc przedsiębiorcom na każdym etapie prowadzenia działalności – od momentu rejestracji spółki w KRS bądź przekształcenia jednoosobowej działalności gospodarczej w spółkę, przez bieżącą obsługę prawną i rachunkową, po aspekty związane z restrukturyzacją spółki lub jej likwidacją. Doskonała znajomość prawa spółek handlowych pozwala nam skrupulatnie przygotować każdy regulamin bądź umowę, z zachowaniem wszystkich wytycznych prawnych.

W ramach obsługi prawnej spółek, oferujemy również specjalistyczne usługi prawne, takie jak:

 • opinie prawne,
 • doradztwo w zakresie zmiany członków zarządu lub rady nadzorczej,
 • doradztwo przy powoływaniu i odwoływaniu prokurentów,
 • doradztwo w zakresie kontraktów,
 • konsultacje prawne dla organów spółek,
 • reprezentację w postępowaniach sądowych, administracyjnych i egzekucyjnych.

Jeśli tylko w firmie pojawią się jakiekolwiek wątpliwości względem dokumentacji, czy zgodności z przepisami, nasza kancelaria oferuje profesjonalne wsparcie w zakresie prawa i rachunkowości.

Obsługa korporacyjna spółek – rachunkowość

W ramach obsługi korporacyjnej spółek oferujemy również rozbudowany wachlarz usług księgowo – rachunkowych i kadrowo – płacowych. Ponadto, zapewniamy doradztwo podatkowe dla Zarządu spółki i jej wspólników. 

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i przekonania się o bogatej ofercie, a przede wszystkim korzyściach płynących z tej współpracy.

BIURO W POZNANIU

ul. Władysława Węgorka 20 lok. 05 60-318 Poznań

TELEFON

GODZINY PRACY

poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00