Windykacja wierzytelności

Windykacja wierzytelności – pomagamy skutecznie odzyskać pieniądze

Prowadzenie firmy wiąże się z kontaktami biznesowymi z różnorodnymi kontrahentami. Niestety nie wszyscy charakteryzują się uczciwością i terminowością. Nieopłacone faktury są bardzo uciążliwe, mogą również negatywnie wpłynąć na płynność finansową firmy.  Jeśli więc próby polubownego zaspokojenia roszczeń nie przyniosły oczekiwanych rezultatów, konieczna jest profesjonalna windykacja należności.

Windykacja należności — zadbamy o finanse Twojej firmy

Skuteczne zarządzanie wierzytelnościami wymaga wiedzy oraz czasu. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy przedsiębiorca ma możliwości, by zajmować się tą kwestią samodzielnie, dlatego oferujemy profesjonalne doradztwo oraz windykację należności. W skład naszych działań wchodzą:

Każdy z tych etapów przeprowadzamy profesjonalnie i w możliwie najkrótszym czasie. Zależy nam na tym, by klient odzyskał swoje pieniądze jak najszybciej i mógł je wykorzystać do rozwoju firmy. Wiemy, jak dużym dyskomfortem jest obawa o utratę płynności finansowej i środków do dalszego prowadzenia działalności, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nie dopuścić do takiej sytuacji. Zdecydowana większość długów jest możliwa do odzyskania, jeśli zna się odpowiednie procedury i podstawy prawne. Z naszą pomocą windykacja należności zakończy się sukcesem.

 

Zarządzanie wierzytelnościami – profesjonalizm i niezawodność

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przeprowadzamy profesjonalną windykację wierzytelności, jednocześnie dbając o zachowanie dobrych relacji z dłużnikami. Staramy się o wypracowanie modelu terminowego dokonywania wpłat. Przez cały okres windykacji należności pozostajemy w kontakcie z naszymi klientami, informując ich o podjętych krokach oraz poczynionych postępach. Jednocześnie wyręczamy ich we wszystkich kwestiach związanych z odzyskaniem długu. 

Specjalizujemy się również w prowadzeniu sporów transgranicznych. Oznacza to, że oferujemy także zarządzanie wierzytelnościami powstałymi na skutek współpracy z nierzetelnymi kontrahentami spoza granic Polski. Dla przedsiębiorców często bywa to wyjątkowo problematyczne, ze względu na pojawiającą się barierę językową lub obawę o rozbieżność w kwestiach prawnych. Zdarza się, że w takich sytuacjach rezygnują z dochodzenia swoich roszczeń, tym samym tracąc pieniądze. Zamiast tego, lepiej przekazać sprawę we właściwe ręce.

Nasza kancelaria posiada ugruntowaną pozycję na rynku. Od lat zajmujemy się windykacją należności, osiągając bardzo zadowalające efekty. 

Pomogliśmy wielu przedsiębiorcom borykającym się z nierzetelnymi kontrahentami. Cieszymy się wysoką skutecznością działania oraz zaufaniem i dobrymi opiniami klientów. 

POTRZEBUJESZ INNEJ POMOCY PRAWNEJ? SPRAWDŹ NASTĘPUJĄCE USŁUGI:

BIURO W POZNANIU

ul. Władysława Węgorka 20 lok. 05 60-318 Poznań

TELEFON

GODZINY PRACY

poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00