Kompleksowa pomoc przy legalizacji zatrudnienia

Przedsiębiorca planujący podpisanie umowy z  cudzoziemcami, musi zadbać o legalizację ich zatrudnienia. Jedną z możliwości jest oświadczenie o powierzeniu pracy. Dzięki pomocy naszej kancelarii wszelkie formalności zostaną załatwione szybko i skutecznie. Oferujemy wsparcie zarówno pracodawcom, jak i starającym się o zatrudnienie obcokrajowcom.

Oświadczenie o powierzeniu pracy – na czym polega i komu przysługuje?

Z tej formy legalizacji zatrudnienia mogą skorzystać przedsiębiorcy, których pracownicy pochodzą z krajów takich jak Ukraina, Białoruś, Rosja, Gruzja, Armenia i Mołdawia. Muszą oni jednak spełniać określone ustawą wymogi i wykonywać pracę inną niż sezonowa.  Oświadczenie o powierzeniu wykonania pracy cudzoziemcowi jest procedurą uproszczoną, wymaga jednak pewnego zachodu.

Pracodawcy, który chcą zaoszczędzić czas i skupić się na swoich codziennych obowiązkach, mogą przekazać tę sprawę nam. Specjalizujemy się w legalizacji zatrudnienia obcokrajowców i od lat odnosimy sukcesy w tej dziedzinie. Pomagamy zarówno przedsiębiorcom, jak i cudzoziemcom.

Oferujemy:

  • szczegółową analizę każdego przypadku,
  • przygotowanie pełnej dokumentacji,
  • przygotowanie oświadczenia o powierzeniu wykonania pracy cudzoziemcowi,
  • dostarczenie niezbędnej dokumentacji do urzędu,
  • informacja o całkowitych kosztach.

Pomagamy przedsiębiorcom w formalnościach

Należy pamiętać, że oświadczenie o powierzeniu pracy jest obowiązkiem pracodawcy i to on będzie rozliczany z ewentualnego niedopełnienia go. Doskonale rozumiemy, jak wiele na głowie każdego dnia mają przedsiębiorcy, dlatego chętnie wyręczamy ich w załatwianiu spraw urzędowych. Dzięki temu mogą zając się szkoleniem nowych pracowników i wdrażaniem ich do zawodu, mając pewność, że są zatrudnieni całkowicie legalnie i ni grozi im żadna odpowiedzialność karna.

Na podstawie oświadczenia o powierzeniu wykonania pracy cudzoziemcowi, pracownik może być zatrudniony przez maksymalny okres 6 miesięcy w ciągu roku, bez względu na to, w ilu firmach był w tym czasie zatrudniony.

Oświadczenie o powierzeniu pracy obcokrajowcowi jest tylko jednym z możliwych sposobów legalizacji zatrudnienia. Współpracując z przedsiębiorcami, doradzamy najlepszą formę, przedstawiając jej wady i zalety oraz indywidualnie analizując przypadek każdego pracownika. Prawie dziesięcioletnie doświadczenie pozwala nam na pomyślne rozwiązywanie nawet trudnych spraw. Dokładamy wszelkich starań, by kwestie pobytowe i związane z pracą cudzoziemców załatwiać w  jak najkrótszym czasie.

Cieszymy się doskonałymi wynikami, prestiżem oraz  – co dla nas najważniejsze – zadowoleniem i zaufaniem klientów.

 

 


Skontaktuj się z nami:


Skontaktuj się z naszym biurem pod numerem telefonu
+48 518 607 207 lub adresem e-mail sekretariat@pietkunkancelaria.pl.
Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.