Jednoosobowa działalność gospodarcza

Jak założyć jednoosobową działalność gospodarczą?

Zakładanie jednoosobowej działalności gospodarczej to wyzwanie, które wiąże się z szeregiem formalności. Mimo że urzędy wychodzą naprzeciw potrzebom petentów i umożliwiają złożenie niektórych dokumentów online, to jednak warto wcześniej dowiedzieć się, jak poprawnie zarejestrować swoją firmę. Jeśli chcesz skupić się na rozwoju własnego biznesu, Kancelaria Pietkun załatwi za Ciebie wszystkie formalności. Podpowiadamy, na które elementy warto zwrócić uwagę.

Jednoosobowa działalność gospodarcza krok po kroku

Zakładanie jednoosobowej działalności gospodarczej (JDG) wymaga:

Jak widać, zakładanie jednoosobowej działalności gospodarczej wymaga dopełnienia wielu formalności. Jeśli chcesz całkowicie skupić się na rozwoju początkującej firmy, zadania te możesz powierzyć Kancelarii Pietkun w Poznaniu. Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności.

Ile kosztuje założenie jednoosobowej działalności gospodarczej?

Założenie jednoosobowej działalności gospodarczej jest całkowicie bezpłatne. Już na samym początku warto jednak zastanowić się nad profesjonalną obsługą księgową, która pozwoli Ci uniknąć ewentualnych problemów w przyszłości. Nasi specjaliści zajmują się obsługą JDG na najwyższym poziomie. Zajmujemy się kwestiami związanymi z:

Zgłoś się do naszej kancelarii i zyskaj spokój, niezbędny dla rozwoju swojej nowej firmy.

Potrzebujesz innej pomocy prawnej? Sprawdź takie usługi jak:

BIURO W POZNANIU

ul. Władysława Węgorka 20 lok. 05 60-318 Poznań

TELEFON

GODZINY PRACY

poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00