Pełna księgowość Państwa firmy w naszych rękach

Zagraniczne firmy otwierające swoje oddziały na terenie Polski nie zawsze posiadają odpowiednie przygotowanie do spełnienia licznych wymogów formalnych. Zawiłości naszego prawa mogą stanowić spory problem w rozwoju przedsiębiorstwa. Nasza kancelaria proponuje kompleksową obsługę zagranicznych spółek, w celu zapewnienia całkowitej przejrzystości ich działania i zgodności z obowiązującymi przepisami.  

Obsługa polskiego oddziału spółek firm zagranicznych – problemy

Prowadzenie filii spółki w innym kraju nie należy do łatwych zadań. Konieczne jest nie tylko bieżące opłacanie faktur, składanie raportów do urzędu skarbowego, tworzenie e-sprawozdań czy wypełniane Jednolitego Pliku Kontrolnego, ale bardzo często również raportowanie tych wszystkich działań do centrali firmy, zlokalizowanej w innym kraju. Często niepewność wzbudzają również przepisy podatkowe, które różnią się w zależności od państwa. Te wszystkie kwestie formalne pochłaniają wiele czasu i wymagają odpowiedniej wiedzy.

Aby nie popełnić żadnego błędu, który w przyszłości może bardzo wiele kosztować, warto nawiązać współpracę z profesjonalną kancelarią rachunkową, która zapewni kompleksową obsługę polskich oddziałów spółek firm zagranicznych. Rozumiemy specyfikę tego rodzaju pracy i dostosowujemy się do niej. Doskonale orientujemy się w przepisach dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej w macierzystym kraju przedsiębiorstwa i znamy zasady działania na kilku rynkach jednocześnie. Służymy radą i pomocą w każdej niepokojącej naszych klientów kwestii. Aby zapewnić im możliwie największy komfort współpracy, proponujemy komunikację w języku angielskim.

Obsługa polskich oddziałów spółek firm zagranicznych – co oferujemy?

Klienci decydujący się na skorzystanie z usług naszej kancelarii mogą liczyć m.in. na:

  • profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru formy prowadzenia działalności oraz opodatkowania,
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  •  obsługę kadrową oraz płacową,
  • tworzenie raportów dotyczących spółki oraz sprawozdań finansowych,
  • elektroniczny obieg dokumentów,
  • stały kontakt z główną siedzibą firmy i rozwiązywanie ewentualnych problemów.

Na życzenie klienta wszystkie tworzone przez nas dokumenty i raporty będą miały formę dwujęzyczną. Dodatkowy zakres działań w zakresie obsługi polskich oddziałów spółek firm zagranicznych może zostać ustalony indywidualnie.

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów i zawsze staramy się zapewnić im poczucie najwyższego komfortu. Mamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze polskich oddziałów spółek firm zagranicznych, a nasze dotychczasowe współprace kończyły się obopólnym  zadowoleniem. Dzięki nam wchodzące na polski rynek spółki mogą koncentrować się wyłącznie na rozwoju, a nie na zawiłościach prawnych.

 

 


Skontaktuj się z nami:


Skontaktuj się z naszym biurem pod numerem telefonu
+48 518 607 207 lub adresem e-mail sekretariat@pietkunkancelaria.pl.
Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.