Prawo spółek i obsługa korporacyjna

Prawo spółek i obsługa korporacyjna – kompleksowa opieka specjalistów

Założenie oraz późniejsze prowadzenie spółki prawa handlowego wiąże się wieloma kwestiami formalnymi. Nasi klienci mogą liczyć na naszą profesjonalną pomoc i doradztwo na każdym etapie działalności.

Jakie są rodzaje spółek
w Polsce i co możemy im zaoferować?

Osoby rozważające założenie własnej firmy mają do wyboru jednoosobową działalność gospodarczą lub spółkę prawa handlowego. Ta druga jest działalnością prowadzoną przez przynajmniej dwa podmioty, opartą na specjalnie skonstruowanym statucie lub umowie. Spółki prawa handlowego dzielą się na:

Obsługa korporacyjna spółek – skorzystaj z pomocy profesjonalistów

Nasza kancelaria oferuje kompleksowe wsparcie w kwestii obsługi korporacyjnej firm. Dotyczy ona zarówno bieżącej działalności, jak i planowanych na przyszłość projektów oraz przedsięwzięć. Nasza pomoc ma na celu odciążenie przedsiębiorcy i ułatwienie mu przedarcia się przez gąszcz zawiłych kwestii prawnych, jak również zmaksymalizowanie korzyści płynących z prowadzenia spółki prawa handlowego. Ułatwiamy dokonanie zmian w zarządzie czy radzie nadzorczej spółki, poprzez stworzenie odpowiednich uchwał, przygotowujemy wnioski do Krajowego Rejestru Sadowego, a także doradzamy w kwestii podwyższenia lub obniżenia kapitału zakładowego. Pomagamy w sporządzaniu stosowanej dokumentacji, przygotowaniu oraz protokołowaniu posiedzeń zarządu spółki, na bieżąco dbamy również o zgodność jej działania z obowiązującymi aktami prawnymi.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dokładnie i szczegółowo rozpatrując jego sytuację, a także skupiając się na jego aktualnych potrzebach i celach na przyszłość.

Jesteśmy profesjonalistami, dla których prawo spółek nie ma żadnych tajemnic. Rozwiązujemy wątpliwości i pozwalamy podjąć najlepsze decyzje. W ciągu prawie 10- letniej działalności zaufało nam wielu przedsiębiorców, prowadzących różnorodne spółki prawa handlowego. Dzięki naszej pracy ich działalność stała się prostsza i pozwoliła im się skupić na tym, co najważniejsze w biznesie, bez obaw o formalności.

BIURO W POZNANIU

ul. Władysława Węgorka 20 lok. 05 60-318 Poznań

TELEFON

GODZINY PRACY

poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00