Pełna księgowość

Usługi księgowe Poznań – poznaj naszą ofertę

Biuro rachunkowe Pietkun w Poznaniu istnieje na rynku już od wielu lat, dzięki czemu nasi specjaliści posiadają nie tylko potrzebną wiedzę, ale również cenne doświadczenie w rozwiązywaniu problemów podatkowych i księgowych naszych Klientów. Kompleksowe usługi księgowe to rozwiązanie, które znacznie odciąża przedsiębiorcę w codziennej pracy i pozwala uniknąć przykrych konsekwencji wynikających z niedopełnienia swoich obowiązków wobec urzędów i instytucji. Biuro rachunkowe Pietkun nie tylko poprowadzi Twoją księgowość i doradzi w trudnych sytuacjach, ale również przedstawi zawsze gotowe rozwiązania zgodne z obowiązującym prawem. 

Swoje usługi księgowe świadczymy na podstawie najnowocześniejszych programów informatycznych, które gwarantują ochronę danych oraz ich płynny przepływ pomiędzy naszymi specjalistami a Klientem. To właśnie dlatego w naszej ofercie znajduje się również księgowość online.

Księgowość Pietkun w Poznaniu –
dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy biurem rachunkowym działającym na bazie wieloletniego doświadczenia założycieli kancelarii Pietkun. Dzięki temu nasi radcy prawni, księgowi oraz specjaliści działają w sposób płynny i kompleksowy, poszukując najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów. Każda branża i rodzaj działalności rządzi się swoimi prawami, dlatego księgowość dobierana jest indywidualnie do potrzeb każdego z naszych Podopiecznych.
Dzięki ugruntowanej pozycji na rynku usług księgowych jesteśmy w stanie zagwarantować rozsądne i uczciwe warunki współpracy. Dzięki temu zyskujesz dostęp do bieżącej, wciąż aktualizowanej wiedzy, doświadczenia naszych specjalistów oraz nowoczesnych programów informatycznych. Zdajemy sobie sprawę, że księgowość online to duże udogodnienie dla naszych Klientów, dlatego wciąż inwestujemy w nowoczesne i bezpieczne programy księgowe. Nasze usługi księgowości są w efekcie dostępne nie tylko dla mieszkańców Poznania i okolic, ale również całego kraju.
Nieustannie wspieramy naszych Klientów w rozwijaniu potencjału własnej działalności i przystosowywania jej do dynamicznych zmian legislacyjnych i gospodarczych. Takie działanie przynosi firmom wiele zysków i satysfakcji, co mogą potwierdzić nasi zadowoleni partnerzy.

BIURO W POZNANIU

ul. Władysława Węgorka 20 lok. 05 60-318 Poznań

TELEFON

GODZINY PRACY

poniedziałek - piątek:
8:00 - 16:00