Przygotowanie projektów umów

Przygotowanie projektów umów - kompleksowe wsparcie dla Twojego biznesu

Podpisywanie umów jest niezbędnym elementem prowadzenia działalności gospodarczej. Aby jednak uzyskać jak najkorzystniejsze warunki oraz uniknąć ewentualnych problemów w przyszłości, warto dobrze przemyśleć ich treść. W przypadku sporządzania umów o rozbudowanym i skomplikowanym charakterze, najlepiej sięgnąć po profesjonalne wsparcie. Nasza Kancelaria od wielu lat zajmuje się przygotowywaniem projektów umów skrojonych na miarę potrzeb Klienta.

Tworzenie umów na potrzeby Klienta - indywidualne dopasowanie

Sporządzanie umów wymaga doskonałej znajomości przepisów prawa kontraktowego. Nasza Kancelaria może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w przygotowywaniu projektów umów oraz weryfikacji zapisów w gotowych dokumentach. Dzięki temu możemy ocenić ewentualne ryzyko, jeszcze zanim Klient zdecyduje się na podpisanie dokumentu.

Wśród najważniejszych umów zawieranych przez przedsiębiorców, należy wymienić:

 • umowy o pracę,
 • umowy zlecenie,
 • umowy o dzieło,
 • umowy handlowe,
 • umowy sprzedaży,
 • umowy agencyjne,
 • umowy o zachowaniu poufności,
 • umowy najmu lub dzierżawy,
 • umowy dostawy,
 • umowy licencyjne,
 • umowy o przeniesieniu praw autorskich,
 • umowy o użyczeniu.

W ramach usługi przygotowywania projektów umów obsługujemy również specyficzne branże. Na szczególną uwagę zasługują tutaj umowy IT, regulaminy dotyczące świadczenia usług drogą elektroniczną, a także umowy o roboty budowlane.

Przygotowywanie projektów umów i analiza gotowych dokumentów

Tworzenie umów to kluczowe wsparcie, jakie nasza Kancelaria może zaoferować biznesom na każdym etapie rozwoju. Obsługujemy zarówno małe, jednoosobowe działalności gospodarcze, jak i większe przedsiębiorstwa. Co więcej, zajmujemy się nie tylko przygotowywaniem projektów umów, ale również analizą i weryfikacją już istniejących projektów. Dzięki temu możemy obiektywnie określić ewentualne ryzyko związane z podpisaniem danego dokumentu. Podczas weryfikacji umów swoim Klientom wskazujemy zarówno ryzyko prawne, jak i prawno-biznesowe, co ma kluczowy wpływ na prowadzoną działalność gospodarczą.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w weryfikacji lub przygotowaniu projektu umowy, zgłoś się do naszej Kancelarii. Swoje działania kierujemy do mieszkańców Poznania i okolic, jednak jesteśmy również otwarci na współpracę zdalną. Postaw na doświadczenie naszych prawników i wybierz najlepsze rozwiązania i zabezpieczenia dla swojej firmy.

Negocjacje umów biznesowych – wsparcie doświadczonych prawników

Przygotowanie projektu umowy to podstawa do jej zawarcia, jednak równie istotne jest odpowiednie przedstawienie jej kontrahentowi. Przed zawarciem umowy handlowej bardzo często prowadzone są także negocjacje, które są kluczowe dla dalszego rozwoju firmy oraz jej korzyści finansowych. Negocjacje umów biznesowych również możesz powierzyć naszej Kancelarii, dzięki czemu maksymalizujemy Twoje zyski oraz pomożemy ustalić oczekiwane warunki współpracy z kontrahentem.

Dodatkowo możesz liczyć na wsparcie naszych prawników w przypadku sytuacji spornych pomiędzy swoją firmą a usługobiorcami lub usługodawcami. Warto pamiętać, że negocjacje przeprowadzone przez doświadczonego prawnika są zawsze korzystniejsze niż wystąpienie na drogę sądową. Pozwalają one nie tylko oszczędzić pieniądze, ale również czas związany z trwającymi nawet kilka miesięcy sprawami sądowymi. Dzięki latom doświadczenia nasi specjaliści są w stanie szybko dostosować się do zmieniających się warunków w trakcie procesu negocjacyjnego. Ponadto, zdobyte doświadczenie pozwala nam na umiejętne stosowanie profesjonalnych technik negocjacyjnych, służących osiągnięciu założonego celu.

Jeśli więc potrzebujesz wsparcia w zakresie przygotowania projektu umowy, analizy jej treści lub negocjacji umów, zgłoś się do naszej kancelarii z Poznania.

BIURO W POZNANIU

ul. Władysława Węgorka 20 lok. 05 60-318 Poznań

TELEFON

GODZINY PRACY

poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00