Legalizacja zatrudnienia

Masz pytania?
Zostaw nam kontakt do siebie! Oddzwonimy.

  Zatrudnianie cudzoziemców – pomoc prawna

  Pietkun Kancelaria Rachunkowa świadczy kompleksowe usługi związane z legalizacją zatrudnienia oraz pobytu w Polsce cudzoziemców, w szczególności obywateli z Ukrainy. Obowiązujące w naszym kraju przepisy regulujące kwestie legalizacji zatrudnienia i pobytu cudzoziemców są bardzo skomplikowane, natomiast sama procedura czasochłonna. Co istotne, zatrudnienie cudzoziemca niezgodnie z obowiązującymi przepisami prawa wiąże się z poważnymi konsekwencjami prawnymi dla przedsiębiorcy. Skorzystanie jednak z usługi Pietkun Kancelarii Rachunkowej dotyczącej legalizacji zatrudnienia i pobytu cudzoziemców daje Państwu gwarancję uniknięcia ewentualnych kłopotów prawnych i kar finansowych.
  Obsługę prawną legalizacji zapewnia w Pietkun Kancelarii Rachunkowej radca prawny oraz zespół specjalistów wyróżniających się bogatym doświadczeniem oraz wiedzą specjalistyczną. Usługi świadczymy również w języku ukraińskim i rosyjskim.
  Pomagamy naszym Klientom na każdym etapie procesu legalizacji, poczynając od prawnej weryfikacji dokumentów, poprzez procedurę administracyjną, kończąc na prawnym usankcjonowaniu legalności zatrudnienia oraz pobytu cudzoziemca.

  Co obejmuje proces legalizacji
  zatrudnienia cudzoziemców?

  OFERTA PIETKUN KANCELARII RACHUNKOWEJ SKIEROWANA JEST PRZEDE WSZYSTKIM DO:

  BIURO W POZNANIU

  ul. Władysława Węgorka 20 lok. 05 60-318 Poznań

  TELEFON

  GODZINY PRACY

  poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00