Kadry i płace

Kadry i płace

Trudno wyobrazić sobie prężnie działającą firmę, bez świadczonych na wysokim poziomie usług kadrowo-płacowych. Świadczymy kompleksowe wsparcie w tym zakresie.

Rozliczanie wynagrodzeń

Obsługa pracowników
w ZUS

Akta osobowe

Legalizacja zatrudnienia

Kadry i płace

USŁUGI KADROWO-PŁACOWE DLA FIRM

Profesjonalna obsługa kadrowo-płacowa firmy wymaga merytorycznego przygotowania i doświadczenia w pracy z ludźmi. Kadry i płace to przede wszystkim śledzenie na bieżąco zmian prawnych, ale również konieczność posiadania rzetelnej wiedzy o prowadzonej dokumentacji. Doskonale wiemy, jak trudno odnaleźć się w tych zawiłościach, dlatego nasze biuro oferuje profesjonalne usługi kadrowo-płacowe. Kompleksowe podejście do kwestii kadrowo-płacowych działalności gospodarczej pozwala przedsiębiorcy skupić się na najważniejszych celach jego firmy.

KADRY I PŁACE DLA FIRM

Zatrudnianie pracowników wymaga skrupulatnego wypełniania obowiązków kadrowo-płacowych. Jest to szczególnie istotne w większych firmach, które zatrudniają wielu pracowników. Nasze usługi kadrowo-płacowe to doskonała alternatywa dla własnego działu kadr i płac. Rozwiązanie to nie tylko pozwala wiele zaoszczędzić, ale również daje dostęp do doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy doskonale znają przepisy prawne. Dzięki temu obsługa kadrowo-płacowa Twojej firmy jest rzetelna, a powierzone nam zadania wykonujemy zawsze na czas.

CO MOŻESZ ZYSKAĆ, DECYDUJĄC SIĘ NA OBSŁUGĘ KADROWO PŁACOWĄ NASZEGO BIURA?

Kadry i płace dla firm powinny skupiać się nie tylko na obsłudze kadrowo-płacowej firmy, ale również na motywowaniu pracowników do rozwoju, sumiennego wykonywania swoich obowiązków oraz zaangażowania w życie firmy. Z doświadczenia wiemy, że działy kadr i płac funkcjonujące w firmie zwykle nie mają na to czasu, co negatywnie odbija się na nastrojach wśród pracowników. Decydując się na zewnętrzne usługi kadrowo-płacowe dla firm zyskujesz przestrzeń na poprawienie warunków w firmie, co szybko pozytywnie odbije się na zaangażowaniu zatrudnionych ludzi w wykonywanie swoich obowiązków.

KADRY I PŁACE DLA FIRM – W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?

Świadczone przez nasze biuro usługi kadrowo-płacowe obejmują:

Usługi kadrowo-płacowe dla małych i dużych firm

W Kancelarii Pietkun zajmujemy się zarówno doradztwem kadrowo płacowym, jak i świadczymy kompleksowe usługi kadrowo płacowe. Wcale nie musisz regularnie odwiedzać naszego biura i ani wysyłać stosów dokumentów tradycyjną pocztą – oferujemy możliwość współpracy zdalnej, dzięki czemu z naszej pomocy mogą skorzystać nie tylko firmy z Poznania. Outsourcing kadry i płace to rozwiązanie, na które decyduje się wiele firm – zarówno dużych, jak i mniejszych. Powody, jakie do tego skłaniają, zwykle związane są z oszczędnością czasu i pieniędzy, a także z przekonaniem, że biuro kadrowo płacowe należycie dopełni wszystkich obowiązków, dzięki czemu firma nie będzie ponosiła ryzyka kar za nieprawidłowości w rozliczeniach lub w dokumentacji pracowniczej.

Obsługa kadrowo płacowa – Poznań i okolice

Usługi kadrowo płacowe w naszej kancelarii świadczone są przez osoby doskonale zaznajomione z najnowszymi aktualizacjami prawa. Zmiany tego typu zdarzają się stosunkowo często i dotyczą nie tylko sposobów rozliczania, ale także prowadzenia akt osobowych. Przykładowo, w 2019 roku wprowadzono w dokumentacji pracowniczej nową, obowiązkową część D. Decydując się na outsourcing usług kadrowo płacowych oszczędzasz więc czas na samodzielne śledzenie zmian i zyskujesz pewność, że wszystko zostanie zrobione tak, jak wymagają tego urzędy. W Poznaniu obsługa kadrowo płacowa może być realizowana przez nasze biuro.

Doradztwo kadrowo płacowe – poznaj zakres naszych usług

Nawet korzystając z doradztwa kadrowo płacowego, pracodawca nie zawsze jest w stanie uniknąć wszystkich błędów. Wystarczy drobna nieprawidłowość w ewidencji czasu pracy, która z kolei pociągnie za sobą błąd w naliczeniu pensji, a zgodnie z Kodeksem pracy bezpodstawne potrącenie z wynagrodzenia pracownika to ryzyko grzywny dla pracodawcy w kwocie od 1000 zł do nawet 30 tys. zł. Aby nie narażać się na tak wysokie kary, lepiej skorzystać z usług płacowych. Rozliczenia dokonywane są wówczas przez osoby biegle zorientowane w przepisach prawnych i to na nich spoczywa odpowiedzialność za ich prawidłowe dokonanie. Jeśli Twoja firma mieści się w Poznaniu, obsługę kadrowo płacową możesz powierzyć kancelarii rachunkowej Pietkun.

Outsourcing usług kadrowo płacowych

Usługi kadry i płace zwykle obejmują też prowadzenie akt osobowych pracowników. Ważne jest zarówno to, aby dokumentacja taka była w ogóle prowadzona, jak i to, by jej prowadzenie było poprawne. Często pracodawcy nie zdają sobie sprawy, że niedbałe prowadzenie akt pracownika traktowane jest tak samo, jak ich brak, co oczywiście wiąże się z karą, dlatego zamiast podejmowania samodzielnych nieudolnych prób, lepiej skorzystać z pomocy osoby świadczącej usługi kadrowe. W kancelarii Pietkun od lat pełnimy rolę zewnętrznego działu kadr i płac dla wielu firm, dlatego jeśli zależy Ci na doświadczonej osobie, trudno o lepszy wybór. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółową wycenę i omówić szczegóły współpracy w ramach outsourcingu usług kadrowo płacowych.

BIURO W POZNANIU

ul. Władysława Węgorka 20 lok. 05 60-318 Poznań

TELEFON

GODZINY PRACY

poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00

Pozostałe usługi

Oferujemy szeroki wachlarz usług o charakterze prawno-księgowym. Jeśli interesuje Państwa outsourcing księgowy, kadrowo-płacowy – jesteśmy do dyspozycji!