Ustalanie i naliczanie wynagrodzeń

Masz pytania?
Zostaw nam kontakt do siebie! Oddzwonimy.

  Na czym polega ustalanie i naliczanie wynagrodzeń?

  Zewnętrzna usługa naliczania wynagrodzeń to świetny sposób na odciążenie zakładowego działu kadr i płac. Dzięki temu można nie tylko sporo zaoszczędzić, ale również przenieść odpowiedzialność za rzetelne wykonywanie zadań płacowych na zaufany podmiot zewnętrzny. Biuro rachunkowe Pietkun w Poznaniu zajmuje się ustalaniem i wyliczaniem pensji zgodnie z obowiązującym prawem przez wykwalifikowanych specjalistów, którym można zaufać.

  Usługa naliczania wynagrodzeń – podstawa prawna

  Podstawą prawną dla ustalania i naliczania wynagrodzeń osób zatrudnionych na podstawie umowy o pracę jest Kodeks Pracy oraz rozporządzenie o naliczaniu wynagrodzeń z dnia 29 maja 1996 r. Dodatkowo wyliczanie pensji na podstawie umowy cywilnoprawnej powinno odbywać się zgodnie z Kodeksem Cywilnym. Nasze usługi naliczania wynagrodzeń uwzględniają wszystkie normy prawne, dzięki czemu do pracowników trafiają odpowiednio ustalone, sprawiedliwe pensje.

  Wyliczenie pensji w naszym biurze polega na obliczeniu kwoty należnej pracownikowi oraz wysokości składek na ubezpieczenie społeczne, zdrowotne i zaliczkę na podatek dochodowy, które zgodnie z prawem należy comiesięcznie odprowadzić. Swoje wyliczenia opieramy na rodzaju zawartej umowy cywilnoprawnej, dzięki czemu pracownik otrzymuje wynagrodzenie zgodnie z podpisanym kontraktem.

  Skorzystanie z usług naliczenia wynagrodzeń to rozwiązanie, które ma wiele zalet. Przede wszystkim wyliczanie pensji wymaga olbrzymiej wiedzy i doświadczenia, a za popełnione błędy grożą firmie konsekwencje prawne i finansowe. Warto więc skorzystać z usług ustalania i naliczania wynagrodzeń przez zaufane biuro rachunkowe, które bierze na siebie odpowiedzialność za wykonywane zadania.

  Ustalanie i naliczanie wynagrodzeń – zakres naszych usług

  Zdecydowanie się na zewnętrzną usługę naliczania wynagrodzeń obejmuje wszystkie osoby zatrudnione w danym przedsiębiorstwie, bez względu na rodzaj zawartej umowy cywilnoprawnej. W ramach naszej oferty gwarantujemy:

  Na podstawie rodzaju zawartej umowy ustalamy kwotę wynagrodzenia netto i brutto oraz koniecznych potrąceń. W ramach usługi naliczania wynagrodzeń otrzymasz listę wynagrodzeń.

  Naliczanie wynagrodzeń krok po kroku

  Ustalanie i naliczanie wynagrodzeń krok po kroku obejmuje:

  Zdecyduj się na prowadzenie kadr i płac swojej firmy przez nasze biuro i skup się na rozwijaniu swojej firmy.

  POTRZEBUJESZ INNEJ POMOCY PRAWNEJ? SPRAWDŹ NASTĘPUJĄCE USŁUGI:

  BIURO W POZNANIU

  ul. Władysława Węgorka 20 lok. 05 60-318 Poznań

  TELEFON

  GODZINY PRACY

  poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00