Księgowość dla cudzoziemców

Wyjazd do nieznanego kraju niesie ze sobą wiele wyzwań, którym trzeba stawić czoło na początku swojej nowej drogi. Oprócz wielu formalności związanych z samym wyjazdem i opuszczeniem ojczyzny, należy również zapewnić sobie legalny pobyt w kraju, do którego wyjeżdżamy. Sprawy dodatkowo się komplikują, kiedy myślisz o prowadzeniu działalności gospodarczej na emigracji. Nasze wsparcie księgowe dla cudzoziemców to pomoc dla osób przyjezdnych, która pomoże Ci przetrwać trudne początki i będzie dla Ciebie bardzo istotnym wsparciem wraz z rozwojem firmy.

Pomoc księgowa dla obcokrajowców

Wsparcie księgowe dla cudzoziemców w połączeniu z doradztwem naszych doświadczonych radców prawnych oraz księgowych to rozwiązanie skrojone na miarę potrzeb osób przyjeżdżających do naszego kraju. W ramach pomocy księgowej dla obcokrajowców pomożemy Ci:

  •       zarejestrować działalność gospodarczą,
  •       wybrać najlepszą formę opodatkowania działalności,
  •       dostosować księgowość do wybranego opodatkowania.

Dodatkowo możemy udzielić Ci wsparcia w kontaktach z urzędami, dzięki czemu nie musisz obawiać się początkowej bariery językowej, która mogłaby powodować niezrozumienie i niedopełnienie ważnych formalności. Nasza usługa księgowości dla cudzoziemców sprawi, że Ty skupisz się na rozwijaniu firmy i doskonaleniu swoich usług, a my zadbamy o zgodne z prawem zaplecze formalne i prawno-podatkowe.

Pomoc księgowa dla obcokrajowców

Prowadzenie własnego biznesu w obcym kraju może okazać się trudne, jednak z naszym wsparciem szybko wdrożysz się w polskie procedury i wymagania urzędowe. W ramach świadczonych przez nas usług zajmiemy się prawidłowym przygotowywaniem wymaganych dokumentów, rozliczeń rocznych oraz prowadzeniem księgowości na wybranych zasadach. Jest to niezbędne dla harmonijnego rozwoju firmy. Księgowość dla cudzoziemców to rozwiązanie, które pozwoli Ci uniknąć dotkliwych kar finansowych za niewywiązanie się z obowiązków wobec urzędów. Służymy także swoją pomocą podczas rutynowych kontroli urzędowych, dzięki czemu nie musisz się nimi stresować.

Wsparcie księgowe dla cudzoziemców – dlaczego warto nam zaufać?

Pomoc księgowa dla obcokrajowców jest dla nas ważnym zadaniem, do którego podchodzimy z pełnym profesjonalizmem. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak trudno odnaleźć się w nowych realiach i podjąć decyzję o założeniu własnej działalności gospodarczej. Dołożymy wszelkich starań, aby nasze wsparcie ułatwiło Ci początki swoich działań.

Do wszystkich powierzonych nam obowiązków podchodzimy rzetelnie i kompleksowo, świadcząc terminową pomoc księgową i urzędową na ustalonych wspólnie zasadach. Profesjonalna księgowość dla cudzoziemców to zadanie, któremu w pełni sprosta nasz doświadczony personel, który dba o regularne aktualizowanie swojej wiedzy. Wierzymy, że znajdziemy wspólny język, a dzięki naszemu wsparciu księgowemu dla cudzoziemców osiągniesz swoje cele biznesowe na arenie krajowej, a nawet międzynarodowej.


Skontaktuj się z nami:


Skontaktuj się z naszym biurem pod numerem telefonu
+48 518 607 207 lub adresem e-mail sekretariat@pietkunkancelaria.pl.
Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.