Doradztwo w zakresie ochrony majątku

Doradztwo w zakresie ochrony majątku - profesjonalne wsparcie dla przedsiębiorców i osób fizycznych

Majątek przedsiębiorstwa to niejednokrotnie główny dorobek osoby prywatnej i jej rodziny. Warto więc pomyśleć o jego zabezpieczeniu na wypadek pogorszenia płynności finansowej i uruchomienia procesu egzekucji. W naszej kancelarii prowadzimy profesjonalne doradztwo w zakresie ochrony majątku przed wierzycielami. Dzięki temu możesz zabezpieczyć swój dorobek i spać spokojnie.

Jak zabezpieczyć majątek przed wierzycielami?

Ochrona majątku przed komornikiem i wierzycielami to temat spędzający sen z powiek niejednemu przedsiębiorcy i osobie fizycznej. Aby zabezpieczyć dobrze swoje finanse, najlepiej skorzystać z merytorycznego wsparcia radcy prawnego. Pomoc naszych specjalistów obejmuje prowadzenie negocjacji z wierzycielami, reprezentację przed sądem oraz profesjonalne doradztwo w sprawach zawodowych i osobistych. Dzięki temu nie tylko poznasz możliwe sposoby ochrony swojego majątku, ale również otrzymasz pomoc w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania.

Nasza Kancelaria działa na terenie Poznania i okolic, jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dopuszczamy również formę współpracy zdalnej w ramach doradztwa w zakresie ochrony majątku.

Ochrona majątku przed wierzycielami – zakres usług Kancelarii

Dobrze zabezpieczony majątek przedsiębiorstwa czy osób fizycznych to kwestia szczególnie istotna dla naszych Klientów. Podczas spotkań z naszymi specjalistami dowiesz się, jak zabezpieczyć majątek przed wierzycielami. O stosowne zabezpieczenia możesz zadbać zarówno odpowiednio wcześnie, jak i podczas toczących się procesów komorniczych.

Nasze doradztwo w zakresie ochrony majątku obejmuje:

  • konsultacje związane z majątkowymi sprawami małżeńskimi, konkubenckimi, a także w relacji rodzica z dzieckiem,
  • konsultacje z adwokatem przed przystąpieniem do podpisywania umów,
  • udział adwokata w negocjacjach odnośnie zagadnień zawartych w umowach,
  • reprezentację Klienta przed urzędami, sądami i wierzycielami,
  • przygotowanie i konsultowanie umów,
  • recenzowanie i ocenianie poprawności umów pod kątem ewentualnego ryzyka wiążącego się z podpisaniem przez Klienta dokumentu,
  • konsultacje w zakresie celowości wytaczania powództw przeciwegzekucyjnych, których zadaniem jest obrona majątku dłużnika przed prowadzoną przeciwko niemu egzekucją, która narusza jego prawa,
  • konsultacje w zakresie możliwych środków zabezpieczenia roszczeń.

Kiedy zabezpieczyć majątek przedsiębiorstwa?

Profesjonalne doradztwo w zakresie ochrony majątku w naszej Kancelarii skierowane jest zarówno do przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Aby uniknąć przykrych konsekwencji związanych z egzekucją komorniczą, o zabezpieczeniu swojego dorobku życia warto pomyśleć jeszcze zanim pojawią się ewentualne trudności finansowe. Zapobiegliwość w tym przypadku ma wiele zalet. Ochrona majątku przed komornikiem dotyczy firm, które utraciły płynność finansową. W przypadku osób prywatnych w codziennej praktyce najczęściej spotykamy się z zabezpieczeniem majątku w ramach umowy majątkowo-małżeńskiej.

Zdarzają się sytuacje, kiedy odpowiednio wcześnie Klient nie pomyślał o zabezpieczeniu swoich finansów lub majątku przedsiębiorstwa. W zaistniałych problemach finansowych oferujemy wsparcie w ochronie majątku przed wierzycielami poprzez pomoc w negocjacjach oraz reprezentację procesową.

Wieloletnie doświadczenie i wiedza naszych prawników w zakresie prawa procesowego, a także odzyskiwania majątku niewypłacalnych dłużników sprawiają, że możemy Ci pomóc w każdej sytuacji. To właśnie dlatego nie warto działać w pojedynkę. Zgłoś się do nas i uzyskaj oczekiwane efekty w swojej sprawie.

BIURO W POZNANIU

ul. Władysława Węgorka 20 lok. 05 60-318 Poznań

TELEFON

GODZINY PRACY

poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00