Stała obsługa Klienta w sprawach z zakresu ochrony środowiska

Stała obsługa Klienta w sprawach z zakresu ochrony środowiska

Prawo ochrony środowiska to dziedzina obejmująca nie tylko polskie przepisy prawne, ale również liczne dyrektywy i rozporządzenia międzynarodowe. Ich celem jest ujednolicenie norm eksploatacji oraz maksymalna ochrona środowiska naturalnego. W związku z obowiązującymi przepisami, przedsiębiorcy zobowiązani są do przestrzegania wielu zasad oraz prowadzenia szczegółowej dokumentacji. Pomagamy na każdym etapie tego działania.

Czym jest prawo ochrony środowiska?

Troska o planetę i starania zmierzające do jak najmniejszego zanieczyszczenia środowiska to aktualnie bardzo ważne kwestie, od których zależy przyszłość nie tylko nasza, ale również kolejnych pokoleń. Nie dziwi więc, że rządy wielu krajów wprowadzają coraz to nowe regulacje, których celem jest ochrona środowiska oraz monitorowanie stopnia jego eksploatacji.

Prawo ochrony środowiska to szereg zapisów mających spełniać te zadania. Obejmuje ono zarówno przepisy krajowe, jak i międzynarodowe. 

Prawo ochrony środowiska to zbiór zasad, do przestrzegania których zobowiązani są przede wszystkim przedsiębiorcy, którzy w swojej działalności:

Przepisy wchodzące w skład prawa ochrony środowiska są bardzo obszerne i skomplikowane. Wielu przedsiębiorców ma problem z określeniem, czy i w jakim zakresie im podlega. Aby uniknąć nieporozumień i właściwie zinterpretować obowiązujące zapisy, najlepiej skorzystać z pomocy specjalistów. 

Obsługa Klienta w sprawach z zakresu ochrony środowiska – co obejmuje?

Prawo ochrony środowiska to nasza specjalność. Posiadamy rozległą wiedzę oraz duże doświadczenie w tej dziedzinie i chętnie pomagamy naszym klientom. Oferujemy:

  • audyty środowiskowe, czyli dokładną analizę każdego przypadku oraz określenie zasadności prowadzenia dalszych działań,
  • zgromadzenie niezbędnej dokumentacji,
  • prowadzenie ewidencji,
  • pomoc w uzyskaniu pozwoleń zintegrowanych i sektorowych,
  • sporządzanie sprawozdań i raportów środowiskowych,
  • operaty wodnoprawne,
  • rejestrację BDO/KOBiZE,
  • obliczanie wysokości opłat środowiskowych,
  • korektę błędnie złożonych wniosków,
  • planowanie najkorzystniejszych działań na przyszłość.

Po otrzymaniu od klienta pełnomocnictwa zapewniamy również pełne zastępstwo w sprawach administracyjnych. Z naszych usług każdego roku korzysta wielu przedsiębiorców, prowadzących biznesy w bardzo zróżnicowanych sektorach gospodarki. Obsługujemy zarówno indywidualnych przedsiębiorców, jak również spółki osobowe i kapitałowe.  Kompleksowa pomoc, którą oferujemy, pozwala na zapewnienie odpowiednich warunków do rozwijania własnego biznesu, bez obaw o kwestie prawne. 

Stała obsługa Klienta w sprawach z zakresu ochrony środowiska – dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy?

Powierzenie nam opieki nad sprawami dotyczącymi ochrony środowiska to duże odciążenie dla  przedsiębiorców, którzy nie muszą się martwić, że utkną w gąszczu skomplikowanych przepisów lub zostaną obciążeni dotkliwymi karami finansowymi za niewywiązanie się z obowiązków. 

Rozległa wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam na prowadzenie nawet najbardziej skomplikowanych spraw i zakończenie ich w sposób korzystny dla Klienta. Wyróżniamy się profesjonalizmem, najwyższą jakością oferowanych usług, indywidualnym podejściem oraz umiejętnością tworzenie przyjaznej atmosfery. Dowodem tego jest wysoka pozycja, którą wypracowaliśmy na rynku oraz pozytywne opinie wielu Klientów.

Jeśli Twój biznes objęty jest zapisami prawa ochrony środowiska lub prawa wodnego i szukasz specjalisty, który pomoże Ci w uregulowaniu wszelkich formalności, skorzystaj z naszej profesjonalnej pomocy. 

BIURO W POZNANIU

ul. Władysława Węgorka 20 lok. 05 60-318 Poznań

TELEFON

GODZINY PRACY

poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00