Pietkun Kancelaria Rachunkowa świadczy kompleksowe usługi związane z legalizacją zatrudnienia oraz pobytu w Polsce cudzoziemców, w szczególności obywateli z Ukrainy. Obowiązujące w naszym kraju przepisy regulujące kwestie legalizacji zatrudnienia i pobytu cudzoziemców są bardzo skomplikowane, natomiast sama procedura czasochłonna. Co istotne, zatrudnienie cudzoziemca niezgodnie z obowiązującymi przepisami prawa wiąże się z poważnymi konsekwencjami prawnymi dla przedsiębiorcy. Skorzystanie jednak z usługi Pietkun Kancelarii Rachunkowej dotyczącej legalizacji zatrudnienia i pobytu cudzoziemców daje Państwu gwarancję uniknięcia ewentualnych kłopotów prawnych i kar finansowych.

Obsługę prawną legalizacji zapewnia w Pietkun Kancelarii Rachunkowej radca prawny oraz zespół specjalistów wyróżniających się bogatym doświadczeniem oraz wiedzą specjalistyczną. Usługi świadczymy również w języku ukraińskim i rosyjskim.

Pomagamy naszym Klientom na każdym etapie procesu legalizacji, poczynając od prawnej weryfikacji dokumentów, poprzez procedurę administracyjną, kończąc na prawnym usankcjonowaniu legalności zatrudnienia oraz pobytu cudzoziemca.

Oferta legalizacji zatrudnienia i pobytu cudzoziemców obejmuje w szczególności:

  • analizę prawną dokumentacji,
  • przygotowanie dokumentów niezbędnych w procesie legalizacji,
  • zastępstwo prawne w toku postępowania administracyjnego,
  • zapewnienie stałego kontaktu z urzędami.

Oferta Pietkun Kancelarii Rachunkowej skierowana jest przede wszystkim do:

  • przedsiębiorców, którzy dopiero zamierzają zatrudnić cudzoziemców;
  • przedsiębiorców, którzy zatrudniają już cudzoziemców;
  • cudzoziemców.

Skontaktuj się z nami:


Skontaktuj się z naszym biurem pod numerem telefonu
+48 518 607 207 lub adresem e-mail sekretariat@pietkunkancelaria.pl.
Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.