Audyty podatkowe

Masz pytania?
Zostaw nam kontakt do siebie! Oddzwonimy.

  Audyty podatkowe – sprawdź, czy Twoja firma właściwie odprowadza podatki

  Audyt podatkowy to szereg działań, pozwalających na kompleksową weryfikację ksiąg handlowych danej firmy, sprawdzenie ich zgodności z obowiązującymi zapisami prawa podatkowego i przygotowanie na ewentualną kontrolę skarbową. Profesjonalne działanie w tym zakresie pozwoli na uniknięcie wielu niechcianych konsekwencji. Warto więc powierzyć je naszej kancelarii rachunkowej.

  Cel audytu podatkowego i płynące z niego korzyści

  Prawo podatkowe to dla wielu przedsiębiorców zawiłe i bardzo skomplikowane kwestie. Wiąże się z nim jednak spora odpowiedzialność, a niedopełnienie w terminie obowiązku podatkowego może nieść ze sobą bardzo duże konsekwencje finansowe. Celem audytu jest dokładne sprawdzenie rozliczeń dokonywanych przez przedsiębiorcę, a także wskazania ewentualnych nieprawidłowości lub tzw. obszarów ryzyka. Jeśli pojawiają się błędy, konieczne jest jak najszybsze wyeliminowanie ich. Kolejną zaletą płynącą z przeprowadzenia audytu podatkowego jest znalezienie obszarów nadających się do optymalizacji podatkowej oraz możliwość wdrożenia oszczędności podatkowych.

  Audyt finansowy i podatkowy może dotyczyć zarówno bieżących jak i przyszłych rozliczeń i dostarczyć szeregu ważnych informacji. W czasie jego przeprowadzania konieczne jest szczegółowe zweryfikowanie dokumentacji źródłowej danego przedsiębiorstwa.

  Powierz audyt podatkowy swojej firmy profesjonalistom

  Nasza kancelaria rachunkowa współpracuje z wieloma firmami, przeprowadzając kompleksowe audytu podatkowe. W zakresie naszych działań znajduje się m.in.:

  Przeprowadzany przez nas audyt podatkowy może dotyczyć ogółu odprowadzanych przez firmę podatków lub tylko niektórych z nich np. wyłącznie podatku dochodowego, lokalnego, akcyzowego czy podatków od usług i towarówCelem audytu jest potwierdzenie legalności oraz całkowitej zgodności z prawem wszelkich działań przedsiębiorstwa w zakresie składania deklaracji oraz odprowadzania podatków. Jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów na zwiększenie bezpieczeństwa prawnego i finansowego firmy. Ze względu na to warto wybrać specjalistów, którzy dokładnie i szczegółowo przeprowadzą weryfikację.

  Nasza kancelaria przeprowadza audyty podatkowe zarówno niewielkich, jak i dużych firm. Wyróżniamy się dokładności, terminowością oraz doskonałą znajomością prawa podatkowego. Zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem. 

  BIURO W POZNANIU

  ul. Władysława Węgorka 20 lok. 05 60-318 Poznań

  TELEFON

  GODZINY PRACY

  poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00