Doradztwo podatkowe

Doradztwo podatkowe – kompleksowe usługi dla Twojej firmy

Nasza kancelaria specjalizuje się w prawie podatkowym. Znamy wszelkie jego zawiłości i od lat pomagamy Klientom w rozwiązywaniu różnorodnych problemów. Oferujemy doradztwo podatkowe na najwyższym poziomie. Jeśli potrzebujesz wsparcia w tej dziedzinie, zgłoś się do nas już dziś. Wspólnie znajdziemy najkorzystniejsze rozwiązanie.

Kim jest doradca podatkowy?

Doradca podatkowy to zawód zaufania publicznego, który w Polsce istnieje od 1996 r. na mocy ustawy o doradztwie podatkowym. Na jego przedstawicielach spoczywa duży obowiązek działania zgodnie z aktualnymi przepisami prawa i etyki zawodowej oraz troski o dobro klienta. Każdy z nich musi zdać państwowy egzamin zawodowy i należeć do Krajowej Izby Doradców Podatkowych, co podnosi prestiż tego zawodu.

Doradca podatkowy posiada wiedzę niezbędną do rozwiązywania różnorodnych problemów z zakresu prawa podatkowego. Zobowiązany jest również do zachowania tajemnicy zawodowej, co sprawia, że każdy klient może liczyć na dyskrecję i bezpieczeństwo, zarówno w czasie współpracy z kancelarią, jak i po jej zakończeniu.

Nasza kancelaria współpracuje z najlepszymi specjalistami z zakresu prawa podatkowego,  których status poparty jest wykształceniem oraz doświadczeniem. Stale podnoszą oni swoje kwalifikacje i uaktualniają posiadaną wiedzę. Dzięki temu od lat cieszą się zaufaniem naszych Klientów oraz mogą pochwalić się wieloma rozwiązanymi problemami z zakresu prawa podatkowego

Nasz zespół doradców podatkowych w indywidualny sposób rozpatruje każdą sprawę, zawsze kierując się dobrem reprezentowanej osoby. Na co dzień pomagamy wielu podmiotom, dla których przepisy prawa podatkowego są zawiłe i niezrozumiałe. Umożliwiamy załatwienie w terminie wszelkie formalności, a jednocześnie zaoszczędzenie pieniędzy.

Doradztwo podatkowe – kto powinien z niego skorzystać?

Nasze usługi skierowane są zarówno do przedsiębiorców prowadzących indywidualną działalność gospodarczą, spółek kapitałowych i osobowych, jak również klientów indywidualnych, którzy mają problemy np. z wypełnieniem deklaracji PIT czy odliczeniami od podatku.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak łatwo zginąć w gąszczu licznych przepisów oraz dynamicznych zmian w systemie prawnym. Nowe wytyczne pojawiają się niemal co roku, co daje duże prawdopodobieństwo popełnienia błędu. Rozumiemy to i wychodzimy naprzeciw naszym Klientom, oferując profesjonalną pomoc, bez względu na to, czy dotyczy ona rozliczenia podatku liniowego, progresywnego, ryczałtu czy dochodów z zagranicy.

Nasi doradcy podatkowi z pewnością znajdą najlepsze rozwiązanie. 

Profesjonalna kancelaria doradztwa podatkowego – jakie usługi oferujemy?

Doradztwo podatkowe obejmuje szereg zagadnień. Do najpopularniejszych z nich można zaliczyć m.in.:

  • profesjonalną pomoc w zakresie prawa podatkowego,
  • audyty podatkowe,
  • optymalizację podatkową,
  • zmianę formy opodatkowania na najkorzystniejszą dla podatnika,
  • rozliczenie PIT dla osób uzyskujących dochody w Polsce oraz  za granicą,
  • wnikliwą analizę zawieranych umów pod względem ich konsekwencji podatkowych,
  • profesjonalne tworzenie wniosków o interpretację przepisów oraz opinii podatkowych.

Zajmujemy się również mniej oczywistymi i bardziej skomplikowanymi zagadnieniami.  Doradztwo podatkowe ma szczególne znaczenie w przypadku firm, którym pozwala na optymalizację kosztów oraz poprawę ich kondycji finansowej.

W Pietkun Kancelarii Rachunkowej oferujemy usługi z zakresu doradztwa podatkowego stacjonarnie w Poznaniu oraz okolicach, możliwa jest jednak również współpraca zdalna. Dokładnie przyjrzymy się każdej zleconej nam sprawie, by znaleźć najbardziej satysfakcjonujące dla Klienta rozwiązanie.

Usługi powiązane z doradztwem podatkowym, które świadczymy:

BIURO W POZNANIU

ul. Władysława Węgorka 20 lok. 05 60-318 Poznań

TELEFON

GODZINY PRACY

poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00