Radca prawny

Obsługa prawna Poznań

Profesjonalna obsługa prawna dla klientów naszej kancelarii

Choć nikt z nas tego nie chce, różnorodne problemy natury prawnej mogą zdarzyć się każdemu z nas. W takiej sytuacji ważna jest szybka i skuteczna reakcja. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksową pomoc nie tylko w kwestii podatków, ale również obsługi prawnej. Współpracujemy z radcami prawnymi oraz adwokatami, którzy zadbają o Państwa interesy, służąc radą i wdrażając najkorzystniejsze rozwiązania.

 

Porady prawnicze i obsługa prawna na najwyższym poziomie

Oferujemy eksperckie usługi w zakresie prawa podatkowego, gospodarczego, karnego, upadłościowego, restrukturyzacyjnego, prawa pracy, sądowego dochodzenia wierzytelności, a także obsługi prawnej firm działających na terenie Polski i za granicą. Jesteśmy przygotowani do udzielania klientom wsparcia na każdym etapie ich działalności. W skład naszych działań wchodzą:

  •  bieżące porady prawnicze,
  •  dokładna analiza sytuacji klienta,
  •  ułożenia oraz wdrożenie najkorzystniejsze strategii działania,
  •  przygotowanie wszelkich niezbędnych pism urzędowych oraz procesowych,
  • reprezentowanie klienta w kontaktach z dłużnikami, wierzycielami, instytucjami finansowymi oraz na sali sądowej,
  • przygotowanie strategii odwoławczych,
  • prowadzenie sporów odszkodowawczych,
  • dochodzenie roszczeń i wierzytelności,
  • kompleksowe działania, mające na celu ochronę majątku klienta.

 

Wszystkie nasze działania podyktowane są dobrem klienta. Potrafimy realnie ocenić sytuację i przedstawić szanse na wygraną, jednak nasza rozległa, ciągle aktualizowana wiedza oraz duże doświadczenie procesowe sprawiają, że potrafimy rozwiązać nawet z pozoru bardzo trudne sytuacje.

 

Obsługa prawna małych i dużych firm

Wiemy, jak trudne i męczące potrafią być ciągnące się w nieskończoność sprawy, dlatego dbamy o komfort psychiczny i poczucie bezpieczeństwa każdego klienta. Zapewniamy mu również całkowitą dyskrecję. Otrzymując pełnomocnictwo, przejmujemy wszystkie obowiązki, pozwalając klientowi skupić się na codziennych obowiązkach. Na bieżąco informujemy również  o aktualnym stanie postępowania.

W czasie prawie dziesięcioletniej działalności zapewniliśmy obsługę prawną oraz profesjonalne doradztwo w zakresie prawa wielu przedsiębiorcom. Rozumiemy specyfikę prowadzenia biznesu i potrafimy bezbłędnie odpowiedzieć na jej potrzeby.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla przedsiębiorców są kwestie finansowe, dlatego zawsze jasno określamy koszty podjętych działań.

Nasi radcy prawni oraz współpracujący z nami adwokaci posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu różnorodnych spraw, cieszą się wieloma sukcesami zawodowymi oraz sympatią i zaufaniem klientów.

 Jesteśmy przekonani, że możemy zapewnić najwyższy poziom obsługi prawnej również Twojej firmie.


Skontaktuj się z nami:


Skontaktuj się z naszym biurem pod numerem telefonu
+48 518 607 207 lub adresem e-mail sekretariat@pietkunkancelaria.pl.
Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.