Radca prawny

Profesjonalna obsługa prawna dla klientów naszej kancelarii

Choć nikt z nas tego nie chce, różnorodne problemy natury prawnej mogą zdarzyć się każdemu z nas. W takiej sytuacji ważna jest szybka i skuteczna reakcja. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksową pomoc nie tylko w kwestii podatków, ale również obsługi prawnej. Współpracujemy z radcami prawnymi oraz adwokatami, którzy zadbają o Państwa interesy, służąc radą i wdrażając najkorzystniejsze rozwiązania.

Porady prawnicze i obsługa
prawna na najwyższym poziomie

Oferujemy eksperckie usługi w zakresie prawa podatkowego, gospodarczego, karnego, upadłościowego, restrukturyzacyjnego, prawa pracy, sądowego dochodzenia wierzytelności, a także obsługi prawnej firm działających na terenie Polski i za granicą. Jesteśmy przygotowani do udzielania klientom wsparcia na każdym etapie ich działalności.

W SKŁAD NASZYCH DZIAŁAŃ WCHODZĄ:

Wszystkie nasze działania podyktowane są dobrem klienta. Potrafimy realnie ocenić sytuację i przedstawić szanse na wygraną, jednak nasza rozległa, ciągle aktualizowana wiedza oraz duże doświadczenie procesowe sprawiają, że potrafimy rozwiązać nawet z pozoru bardzo trudne sytuacje.

OBSŁUGA PRAWNA MAŁYCH I DUŻYCH FIRM

Wiemy, jak trudne i męczące potrafią być ciągnące się w nieskończoność sprawy, dlatego dbamy o komfort psychiczny i poczucie bezpieczeństwa każdego klienta. Zapewniamy mu również całkowitą dyskrecję. Otrzymując pełnomocnictwo, przejmujemy wszystkie obowiązki, pozwalając klientowi skupić się na codziennych obowiązkach. Na bieżąco informujemy również o aktualnym stanie postępowania.
W czasie prawie dziesięcioletniej działalności zapewniliśmy obsługę prawną oraz profesjonalne doradztwo w zakresie prawa wielu przedsiębiorcom. Rozumiemy specyfikę prowadzenia biznesu i potrafimy bezbłędnie odpowiedzieć na jej potrzeby.
Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla przedsiębiorców są kwestie finansowe, dlatego zawsze jasno określamy koszty podjętych działań.
Nasi radcy prawni oraz współpracujący z nami adwokaci posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu różnorodnych spraw, cieszą się wieloma sukcesami zawodowymi oraz sympatią i zaufaniem klientów.
Jesteśmy przekonani, że możemy zapewnić najwyższy poziom obsługi prawnej również Twojej firmie.

BIURO W POZNANIU

ul. Władysława Węgorka 20 lok. 05 60-318 Poznań

TELEFON

GODZINY PRACY

poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00