Prowadzenie sporów odszkodowawczych

Masz pytania?
Zostaw nam kontakt do siebie! Oddzwonimy.

  Prowadzenie sporów odszkodowawczych

  Realizacja roszczeń odszkodowawczych to zadanie dla wykwalifikowanych, posiadających dużą wiedzę oraz doświadczenie specjalistów. W związku z tym, że tego typu sprawy często toczą się o duże sumy pieniędzy, warto powierzyć je ludziom, którzy znajdą się na swojej profesji i znacząco zwiększają szanse na ich pozytywne zakończenie.

  Spory odszkodowawcze – jak właściwie je przeprowadzić?

  Odmowa wypłacenia ubezpieczenia dla wielu osób oznacza brak perspektyw na odzyskanie pieniędzy. Nie jest to jednak prawdą. Nasza kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu sporów odszkodowawczych o różnorodnej specyfice. W zależności od sprawy, podstawy roszczeń mogą być różne. Najczęściej należą do nich:

  Zapewniamy klientom wsparcie prawne oraz pomoc na każdym etapie trwania sprawy. Dokładnie analizujemy każdy przypadek i obieramy najlepszą strategię. W porozumieniu z klientem analizujemy dokumentację ubezpieczeniową, by ocenić, w jakim stopniu mogą zostać pokryte poniesione szkody. Dodatkowo reprezentujemy klienta w kontaktach z firmą ubezpieczeniową oraz sądem.

   Prowadzenie sporów odszkodowawczych na drodze sądowej

  Nasza kancelaria oferuje pomoc w sytuacji, gdy ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania. Zapewniamy profesjonalne doradztwo prawne, konsultacje wybranej strategii oraz bieżące raportowanie. Przygotowujemy całą niezbędną dokumentację, a gdy polubowne próby rozstrzygnięcia sporu okazują się niewystarczające, kierujemy sprawę na drogę sądową. Mamy duże doświadczenie procesowe, poparte zadowalającymi wynikami. Dokładamy starań, by nasze działania zakończyły się wypłatą odszkodowania oraz – jeśli jest to zasadne – zasądzenie jak najwyższych kwot zadośćuczynienia.

  Przygotowujemy również w imieniu przedsiębiorców roszczenia względem Skarbu Państwa. Zazwyczaj są to zawiłe i czasochłonne sprawy, które wymagają doskonałej znajomości prawa oraz dużego doświadczenia. Najwyższe kompetencje naszego zespołu sprawiają, że wiele tego typu sporów odszkodowawczych kończy się wygraną klienta.

  Każdy z naszych klientów może liczyć na profesjonalne i kompleksowe prowadzenie sporów odszkodowawczych  

  BIURO W POZNANIU

  Przykłul. Władysława Węgorka 20 lok. 05 60-318 Poznań

  TELEFON

  GODZINY PRACY

  poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00